Servis ve Garanti
Servis
Teknik servisimiz 7 gün 24 saat hizmet verebilen  eğitim almış deneyimli personelleri ve farklı bölgelerde görev yapmakta olan  4 araçlık ulaşım ağıyla her türlü sorununuz karşısında yanınızda olabilmeye hazırdır.

Gerek sorun çözümü, gerekse yedek parça bulundurabilme özelliğiyle Türkiye sınırları içerisinde tek olma özelliğine sahiptir.

Araçlarımız özel ekibinin yanı sıra teknik donanıma sahip olup her türlü müdahale için tüm gereksinimler araçlarımızda bulundurulmaktadır.

Departmanımızın ana hedefleri arasında işletmelerimizde oluşabilecek zaman kaybını önleyebilmek ve çeşitli zaman aralıklarında attığı ringlerle kullanım kontrolünü elinde bulundurarak uzun süreli bir kullanım sağlamaktır.

Dünyanın birçok yerindeki çözüm ortaklarımızla birlikte hareket ederek oluşabilecek sorunların en kısa sürede çözümü hedeflenmektedir.

Teknik departmanımız her türlü proje gelişimi konusunda da siz değerli müşterimizin yanında yer almaktadır.

Ayrıca bölgelere ayrılan personel ve araçlarımız, tüm müşterilerimize maksimum 7 saat uzaklıkta bulunup satış sonrasında personellerimizde bulunan cep telefonlarıyla acil durumlar için kesintisiz destek sağlanmaktadır.