Servis ve Garanti
Garanti
Garanti Şartları
Garanti 12 ay süre ile geçerlidir. Garantiye elektrik ve elektronik parçalar ve zaman içinde aşınabilen parçalar (Bıçaklar, termal kafalar v.b.) dahil değildir. Garanti kapsamına giren parçalar ücretsiz olarak değiştirilecek, garanti kapsamında değiştirilen hatalı parçalar EGEMAS'a yollanacaktır. Garanti kapsamına teknik servis bedeli, nakliye, ulaşım ve konaklama masrafları dahil değildir. Teknik servis bedeli ve masrafları EGEMAS'a peşin olarak ödenecektir.
 
Voltaj
Aksi belirtilmediği sürece 400 volt, 3 faz, (onaylanmış olmalıdır.) Paketleme sistemindeki voltaj değişimleri +/- %5 ve 50 Hz frekans değişimleri +/-%lfi geçmemelidir.
 
Hava Basıncı
Aksi belirtilmediği sürece her bir makine için 6,5 Bar'dan az olmamalı ve muhakkak kurutuculu olmalıdır. Makinedeki kurutucu ile bağlantılı olmalıdır. Makine kombinasyonlarına göre tank kapasitesi ayrıca belirlenir.
 
Uyarı
EGEMAS voltaj ve hava basıncı değişikliklerinden ötürü meydana gelebilecek zararlar ve teknik problemlerden sorumlu değildir. Bu şartlarda garanti kapsamı geçersiz kabul edilir.
Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için yukarıda ve teknik şartnamede ayrı ayrı belirtilen ve tarafınızca yapılması gerekli hususların tam olarak yerine getirilmesi gereklidir. Aksi taktirde garanti şartnamesi geçersizdir.

Not
Makine üretim kapasitesinin; değişik türdeki kutulara, ürün beslemesine, paketlemeye, elle üretime, tüketim mallarına ve operatör hızı gibi çeşitli unsurlara bağlı olduğunu hatırlatırız.
Her ne sebep ile olursa olsun cihazların hiçbir kısmında EGEMAS tarafından tedarik edilmemiş hiçbir parça kullanılamaz. Aksinin tespiti halinde Garanti süresine bakmazsın Garanti bitmiş sayılır.
EGEMAS  önceden haber vermeksizin makinelerin bir kısmı veya tamamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.