Kurumsal
Basında Biz
Çivril Elmaları Avrupa'ya Gidecek
Çivril'in Emirhisar Beldesi'nde yapımı tamamlanan ve deneme çalışmalarına başlanan Emirhisar Elma Şeftali Tasnif ve Ambalajlama Tesisi deneme çalışmalarına başladı.
Tesisi gezen Vali Gazi Şimşek, " Emirhisar Tesislerinde ambalajlanmayan elmaları satın almayın" diyerek Denizlili vatandaşları uyardı.
   
                 
Teknolojide Avrupa'daki Örneklerini Hiç Aratmıyor.
Denizli'nin Çivril İlçesindeki Tesiste Kirazlar 10 Farklı Boya Ayrılıyor
Gümüşsu Kiraz Soğutma, Boylama ve Ambalajlama Fabrikası için 1 milyon 50 bin TL'lik yatırım gerçekleştirildi.
   
Dünya Gazetesi
Egemas, fuarda yeni tam otomatik fileleme tesisini sergiliyor.

Giderilebilir film ile palet sarma makinelerinde gelişmiş sistemler gerçekleştirdiklerini belirten Egemas Ege Elektronik Otomasyon ve Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Genel Müdürü Gökmen Çetingöz, "Fuarda Türkiye'de ilk defa üretilen tam otomatik fileleme makinemizi sergiliyoruz.
Makineyi 3 aya kadar piyasaya sunacağız" dedi.
   
Yankı Dergisi
EGEMAS Genel Müdürü Gökmen Çetingöz;
 
"1965 yılında kurulan ve bugüne kadar, meyve - sebze sektöründe kullanılan sınıflandırma, eleme, işleme ve paketleme hatları üretiminde, tecrübe ve kalitesini kanıtlamış, EGEMAS Genel Müdürü Gökmen Çetingöz, "Avrupa'da dahi başarılamayan ve dünyada ilk olan tesislerle, EGEMAS'ın yurtdışında yapmış olduğu danışmanlıklar ve
ve teknoloji ihracatı nedeniyle ülkemize bu konuda kazandırdığı saygınlıkla gurur duyduklarını, bundan sonraki hedeflerinin de dünya ile rekabet edecek tarımsal tasarımlara imza atmak” olduğunu ifade etti."