Kurumsal
Hakkımızda
1947  yılında Adil Çetingöz tarafından  ilk  temelleri  atılan  Egemas, 1965 yılından itibaren kavuştuğu kurumsal kimliği   ile   günümüze kadar faaliyet gösterdiği Sebze-Meyve Boylama ve  Paketleme sektöründe;  ülkemizdeki bütün ilklerin sahibidir. Ürettiği Sebze-Meyve Boylama ve Paketleme Hatları, Tartım Sistemleri, Patentli ürün sahibi olduğu Palet Sarma ve Hydrocooling Sistemleri  ve Hasat Sonrası Kimyasalları ile, Egemas'ın sürekli ve değişmeyen hedefleri; müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk ve çevreyi koruma prensipleridir.
Halen; Çetingöz ailesinin ikinci kuşağından Elektrik ve Elektronik Mühendisi M.Gökmen Çetingöz  Egemas Makine ve Kimya Endüstrisi Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

 

 
 
M.Gökmen ÇETİNGÖZ
GMS Şirketler Grubu bünyesinde yer alan "Egemas Makine Kimya Endüstrisi Sanayi Ticaret Limited Şirketi" Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü görevleri ile beraber, Kare Makina ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Naysan Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanlıkları görevlerini de  sürdüren M. Gökmen Çetingöz, ustalıktan, usta başılığa, ürün yaratmaktan, marka geliştirmeye, büyümekten, dünyaya açılmaya kadar Egemas MKE'nin her adımında işinin hem sahibi hem de çalışanıdır.